Uwaga na oszustów wyłudzających dane!

prowadzimy kampanię przeciwdziałania oszustwom w internecie i z tego tytułu zachecamy cie do zajrzenia na stronę internetową Dowód Kolekcjonerski gdzie znajdziesz informację jak bronić się przed wyłudzeniem danych.


jeżeli zamówisz w internecie Dokument Kolekcjonerski taki jak Ukraińskie Prawo Jazdy lub na przykład Dowód Osobisty Kolekcjonerski to musisz liczyć się z tym że oszuści mogą ukraść twoje dane osobowe kiedy bedziesz zamawiać Dokumenty Kolekcjonerskie. czasami do wykradzenia danych osobowych kiedy zamawiasz Prawo Jazdy Kolekcjonerskie wystarczą same Seria i Numer Dowodu.


oszust w celu wzięcia kredytu może wyrobić Fałszywy Dowód Osobisty na twoje dane kiedy oferuje w internecie Legalne Prawo Jazdy Do Kupienia albo taki produkt jak Kolekcjonerski Dowód Osobisty. pamiętaj o ochronie swoich danych osobowych gdyż oszuści oferują w internecie Dokumenciki reklamując je jako Prawo Jazdy Ukraina lub częściej Prawo Jazdy Czechy przez co klient jest przekonany że kupuje Kolekcjonerskie Prawo Jazdy natomiast złodziej pozyskuje jego dane osobowe kiedy to klient jest przekonany że zamówił Dokumencik do złudzenia przypominający prawdziwy dokument.

Kategoria ogłoszenia : Usługi reklamowe

Cena : Proszę o kontakt
Miasto : Słubice
Dodał : Gość
https://dokumentykolekcjonerskie.ru
Oceń ogłoszenie
Wyniki 0 ocen